Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
390,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
118,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
599,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Krzesło dębowe z podłokietnikami Classic
Krzesło dębowe z podłokietnikami Classic
1 800,00 zł
szt.
Sofa pikowana Classic
Sofa pikowana Classic
6 700,00 zł
szt.
Fotel dębowy Classic czarny
Fotel dębowy Classic czarny
2 200,00 zł
szt.
Wazon szklany bursztynowy  Belldeco
Wazon szklany bursztynowy Belldeco
95,00 zł
szt.
Zasady bezpłatnej dostawy

Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie

Poniższe informacje znajdują się na karcie każdego mebla z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat dostawy i dostosowanie się do wyznaczonych przez kierowcę przedziałów czasowych dostawy oraz zasad bezpłatnej dostawy. Są to zasady ustalone przez dostawcę, która jest zewnętrzną, niezależną od sklepu Mile Maison firmą.

 

Sposób dostawy

Meble z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg dostarczane są transportem specjalistycznym - jest to firma zewnętrzna, z którą sklep Mile Maison współpracuje od wielu lat: mebel z magazynu transportowany jest bezpośrednio na wskazany w zamówieniu adres dostawy. Dzięki temu unika się niepotrzebnych przeładunków, które są normą w przypadku korzystania z usług tradycyjnych firm kurierskich. Kierowca każdego dnia pokonuje setki kilometrów, układa swoją trasę odpowiednio wcześniej i dostarcza meble według określonej kolejności. 

 

Ustalanie terminu dostawy

Po wykonaniu mebla zostaje on przewieziony do magazynu centralnego, skąd zostaje wydawany do transportu na wskazany w zamówieniu adres. Gdy mebel znajduje się już w magazynie centralnym, kierujemy do przewoźnika prośbę o wyznaczenie daty transportu.

Datę i przedział godzinowy dostawy wyznacza przewoźnik. Są to godziny od 6.00 rano do 22.00. O terminie dostawy informujemy za pośrednictwem sms, gdy otrzymamy od przewoźnika harmonogram dostaw. W ramach bezpłatnej dostawy nie ma możliwości umówienia dostawy na konkretny dzień i konkretną godzinę. Możliwość ustalenia konkretnego terminu i godziny dostawy jest możliwa w ramach transportu dedykowanego, którego koszt jest opłacany przez Kupującego. Koszt wyceniany jest każdorazowo indywidualnie przez dostawcę, a jego wysokość zależy od adresu dostawy oraz ilości i wielkości mebli. W przypadku chęci skorzystania z transportu dedykowanego, prosimy o skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia - zwrócimy się do przewoźnika o wycenę usługi. Koszt transportu dedykowanego waha się w przedziale od 600 zł do 1600 zł netto.

W wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że ustalony termin zostanie odwołany lub przesunięty. Może się także zdarzyć opóźnienie na trasie i tym samym przesunięcie ustalonej godziny dostawy. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość w takim przypadku - kierowca realizując daną trasę pokonuje setki kilometrów, a podczas tak długiej trasy mogą zdarzyć się sytuacje losowe, na które kierowca nie będzie miał wpływu.

 

Usługa wniesienia i usługa pomocy we wniesieniu

Bezpłatna dostawa obejmuje wydanie mebla/mebli z samochodu i nie obejmuje wniesienia. Nie obejmuje również przenoszenia mebli/mebla na terenie osiedla zamkniętego, na które nie można wjechać samochodem dostawczym. Kierowca realizuje trasę samodzielnie, zatem nie ma możliwości wnoszenia mebli. Jeśli usługa wniesienia została wcześniej zamówiona, mebel znajdzie się w transporcie z dwoma osobami, które wykonają usługę wniesienia.

Usługa wniesienia świadczona jest przez przewoźnika jedynie w wybranych rejonach Polski, zatem w przypadku chęci skorzystania z niej, prosimy o skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia - zwrócimy się do przewoźnika z zapytaniem o możliwość wykonania usługi i jej koszt. Koszt wniesienia płatny jest przez Kupującego gotówką do rąk kierowcy przy odbiorze mebli - przewoźnik ma możliwość wystawienia faktury vat. Do wyceny usługi wniesienia potrzebujemy nastepujących danych: adres dostawy, informacji czy pod budynek można bez problemu podjechać większym samochodem, czy jest to budynek jednorodzinny czy wielorodzinny, na które piętro miałaby być zrealizowana usługa wniesienia, czy jest winda (dotyczy budynków wielorodzinnych).

Po wyznaczeniu terminu dostawy nie ma już możliwości zamówienia tej usługi.

Na terenie całego kraju świadczona jest usługa pomocy we wniesieniu - pomoc świadczy kierowca, usługę wycenia indywidualnie na miejscu, płatna jest ona do jego rąk. 

 

Dodatkowe informacje

W przypadku nieodebrania mebla we wskazanym przez dostawcę terminie, koszt kolejnej dostawy pokrywa Kupujący (koszt szacowany jest na kwotę od 200 zł netto do 500 zł netto i zależy od adresu dostawy i gabarytów mebli). W takiej sytuacji wyznaczany jest nowy termin, może on wynosić od kilku dni do 3 tygodni - w zależności od możliwości logistycznych dostawcy.

Za oczekiwanie pod wskazanym adresem przez czas dłuższy niż 15 minut, kierowca może naliczyć opłatę, która będzie płatna do rąk kierowcy. Za wszelkie inne dodatkowo wykonane prace (poza wydaniem mebla/mebli z auta) kierowca również może naliczyć dodatkową opłatę, również płatną w gotówce przez Kupującego do rąk kierowcy przed wydaniem mebla/mebli z samochodu. Maksymalny możliwy czas oczekiwania pod adresem dostawy w przypadku nieobecności odbiorcy zależy od harmonogramu transportu i może zdarzyć się sytuacja, że kierowca nie będzie mógł oczekiwać dłużej niż 30 minut poza wyznaczoną godziną dostawy.

 

O wszystkich powyższych zasadach informujemy także w Regulaminie sklepu na stronie https://milemaison.pl/Regulamin-Sklepu oraz na stronie z ogólnymi informacjami o dostawie: https://www.milemaison.pl/Dostawa 

 

 

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących realizacji dostawy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: tel. 602 497 282 lub na adres e-mail: bok@milemaison.

 

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

bok@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium