Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
390,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
118,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
599,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Obraz szklany Belldeco
Obraz szklany Belldeco
969,00 zł
szt.
Szafa kremowa w stylu francuskim VERONA
Szafa kremowa w stylu francuskim VERONA
5 500,00 zł
szt.
Krzesło dębowe z podłokietnikami Classic
Krzesło dębowe z podłokietnikami Classic
1 800,00 zł
szt.
Sofa pikowana Classic
Sofa pikowana Classic
6 700,00 zł
szt.
Próbki kolorystyczne

W sklepie Mile Maison oferujemy możliwość zamówienia próbek kolorystycznych do drewnianych mebli na zamówienie z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg.

 

Każda z trzech kolekcji ma swoją indywidualną paletę kolorystyczną - na karcie każdego mebla w dodatkowej zakładce  znajdziesz wszystkie kolory dostępne w danej kolekcji. Są to zakładki: 

Kolory i wykończenie - w kolekcji Muszyna. Wybór mebli tu: Meble na zamówienie Muszyna

Kolory do wyboru i wykończenie - w kolekcji Lawendowa Prowansja. Wybór mebli tu: Meble na zamówienie Lawendowa Prowansja

Kolory mebli i wykończenie - w kolekcji Tarnobrzeg. Wybór mebli tu: Meble na zamówienie Tarnobrzeg

 

Jak wysyłamy próbki kolorystyczne?

Próbki kolorystyczne wysyłamy po wpłacie kaucji na konto sklepu za pośrednictwem kuriera DHL - koszt wysyłki na wskazany adres pokrywa nasz sklep. Każdy kolor lub specjalny sposób wykończenia (np. malowanie, szczotkowanie itp.) zaprezentowany jest na oddzielnym drewienku, nie na kartce papieru, dzięki czemu możesz zobaczyć jak w rzeczywistości drewno przyjmuje dany kolor. Wysyłając próbki, wysyłamy zatem prostokątne drewienka: pakujemy je w koperty kurierskie lub w małe paczki (zależy to od ilości zamawianych próbek).

Ważna informacja - wysyłane próbki prezentujące kolor malowania w kolekcji Muszyna oznaczone są numerami z literką a na końcu – oznacza to, że mebel pomalowany tym kolorem będzie miał przetarcia do surowego drewna. Czyli np. próbka P004a prezentuje kolor P004 z przetarciami. 

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004a – mebel będzie miał przetarcia

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004 – mebel będzie w całości pomalowany w całości tym kolorem, bez przetarć.

Analogicznie odnosi się do do każdej próbki prezentującej malowanie z literką a na końcu.

 

Jak zamówić próbki kolorystyczne?

1. Wybierz interesujące Cię kolory.

2. Wpłać kaucję na konto sklepu w wysokości 10 zł za 1 próbkę. Koszt wysyłki kurierem pokrywa sklep. Zwrot kaucji następuje po zwrocie próbek.

74 1140 2004 0000 3202 7482 0303 (mbank) Sklep Mile Maison Home Furniture ul. Parkowa 22 55-330 Gałów 

3. Wyślij e-mail na adres: bok@milemaison.pl i w jego treści podaj nazwy lub numery próbek, które wybrałeś oraz dane do wysyłki: imię, nazwisko, adres, numer telefonu. Numery próbek i adres do wysyłki możesz podać także telefonicznie dzwoniąc na infolinię: tel. 71 725 45 00

 

Gdzie zwrócić próbki kolorystyczne?

Próbki odeślij na adres:  Sklep Mile Maison ul. Parkowa 22 55-330 Gałów tel. 71 725 45 00

 

Dodatkowe informacje na temat próbek:

Próbki prosimy traktować jedynie jako informację i wskazówkę - drewno jest takim materiałem, że różnie przyjmuje ten sam kolor, zatem końcowy efekt kolorystyczny mebla może nieznacznie różnić się od koloru zaprezentowanego na próbce kolorystycznej. Zachęcamy jednak do zamówienia tych próbek, ponieważ to, jak kolory prezentują się na ekranie komputera zależy od indywidualnych ustawień monitora, a nawet marki monitora, mogą się one zatem nieznacznie różnić od kolorów rzeczywistych.

Barwienie mebli środkami wodno-rozpuszczalnymi jest wykonywane ręcznie, co celowo powoduje niewielkie różnice w odcieniach. Kolejne partie mebli mogą różnić się odcieniami, mimo wybrania tego samego koloru mebla. Próbki, które prezentują szczotkowanie dla dębu i sosny proszę traktować poglądowo kolorystycznie, ale proszę mieć na uwadze to, że to, jak ostatecznie wykończenie będzie się prezentować zależy także od rodzaju usłojenia. Usłojenie drewna może być różne, a na wybór drewna, z którego będzie wykonany zamówiony mebel, na to, jakie będzie jego usłojenie nie mamy wpływu. Słoje mogą być szerokie lub mogą też być drobniejsze, węższe. Jest to o tyle istotne, że w przypadku słoi drobnych, bielenie i ciemnienie słoi jest bardziej widoczne, natomiast na słojach szerokich tego bielenia i ciemnienia jest mnie, a więcej koloru podstawowego. Różnice w usłojeniu w drewnie, z którego zostanie wykonany mebel, w stosunku do usłojenia zaprezentowanego na przesłanej próbce, może spowodować, efekt końcowy jest inny. 

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

bok@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium