Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
390,00 zł
szt.
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
636,00 zł
szt.
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
118,00 zł
Kinkiet prowansalski 082
Kinkiet prowansalski 082
109,00 zł
Nowości
Komoda granatowa glamour Avola Navy
Komoda granatowa glamour Avola Navy
3 990,00 zł
szt.
Komoda czarna glamour Avola Black
Komoda czarna glamour Avola Black
3 990,00 zł
szt.
Krzesło drewniane Avola
Krzesło drewniane Avola
480,00 zł
szt.
Próbki kolorystyczne

Na Państwa życzenie wysyłamy próbki kolorystyczne do kolekcji mebli: Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg. Każda z trzech kolekcji ma swój indywidualny wzornik kolorystyczny. Próbki wysyłamy po wpłacie zwrotnej kaucji, koszt wysyłki kurierem Dhl pokrywa nasz sklep. Możecie Państwo zamówić dowolną ilość próbek, wpłacając kaucję w odpowiedniej wysokości na konto sklepu. Kaucja za 1 próbkę to 10 zł. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat tego, jak zamówić próbki oraz ogólne informacje na temat samych próbek, z którymi prosimy się zapoznać.

 

Jak wyglądają próbki kolorystyczne?

Próbka kolorystyczna jest kawałkiem drewienka, który jest pomalowany określonym kolorem farby, pokryty określonym kolorem wosku, lakieru, czy też jest wykończony szczotkowaniem, szczotkowaniem głębokim, jest starzona lub bielona itp. Dzięki temu, że kolor oraz sposób wykończenia zaprezentowany jest na drewnie, a nie na kartce papieru, możecie Państwo zobaczyć jak w rzeczywistości drewno przyjmuje dany kolor. Wysyłając próbki, wysyłamy zatem prostokątne drewienka: pakujemy je w koperty kurierskie lub w małe paczki (zależy to od ilości zamawianych próbek). Mimo tego, prosimy wziąć pod uwagę to, że próbki kolorystyczne, które Państwo możecie u nas zamówić, należy traktować jedynie jako informację i wskazówkę - drewno jest materiałem, który z uwagi na różnice w usłojeniu, w strukturze, w gęstości danego kawałka drewna, w nieco odmienny sposób może przyjąć ten sam kolor. Skutkuje to tym, że finalny efekt kolorystyczny mebla może nieznacznie różnić się od koloru prezentowanego na zamówionej przez Państwa próbce kolorystycznej. Mimo tego, rekomendujemy Państwu zamówienie próbek, przed złożeniem zamówienia - kolory prezentowane na ekranie monitora, na nośnikach elektronicznych, zawsze zależą od indywidualnych ustawień sprzętu, od rozdzielczości ekranu, a w związku z tym mogą się różnić od kolorów rzeczywistych.

Ważną informacją jest także to, że kolejne partie mebli, które Państwo zamawiacie, mogą się nieco różnić odcieniami, mimo wybrania tego samego koloru mebla. Jeśli planujecie Państwo zakup mebli szczotkowanych oraz szczotkowanych głęboko, prosimy o zwrócenie uwagi na to, że próbki prezentują szczotkowanie dla dębu i sosny są wprawdzie wskazówką kolorystyczną, ale to, jak ostatecznie dany kolor będzie się prezentować na meblu zależy przede wszystkim od rodzaju usłojenia: słoje drewna mogą być szerokie, faliste, mogą być także drobniejsze, węższe do całkowicie wąskich. Rodzaj usłojenia ma ogromny wpływ na końcowy efekt wizualny: w przypadku słoi drobnych i gęstych przyciemnienie i bielenie słoi jest bardziej widoczne, natomiast na słojach szerokich bielenie i ciemnienie jest dużo mniej widoczne, a więcej jest koloru podstawowego. Dodatkowo zabiegi wykończenia mebli szczotkowanych są wykonywane ręcznie, zatem efekt końcowy zawsze nieco zależy od sposobu pracy danego stolarza. Naszym zdaniem te różnice są ogromnym atutem naszych mebli: dzięki temu nie ma dwóch identycznie wyglądających mebli, każdy jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysyłane próbki prezentujące kolor malowania z kolekcji Muszyna oznaczone są numerami z literką a na końcu – oznacza to, że mebel pomalowany tym kolorem będzie miał przetarcia do surowego drewna. Czyli np. próbka P004a prezentuje kolor P004 z przetarciami. 

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004a – mebel będzie miał przetarcia

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004 – mebel będzie w całości pomalowany w całości tym kolorem, bez przetarć.

Analogicznie odnosi się do do każdej próbki prezentującej malowanie z literką a na końcu.

 

 

Zamawianie próbek kolorystycznych

  1. Proszę wybrać interesujące Państwa kolory - kolory prezentujemy na karcie każdego mebla w zakładce Kolory i wykończenie.
  2. Proszę przesłać do nas e-mail ze wskazaniem wybranych kolorów (nazwy lub numery kolorów) wraz z danymi do wysyłki próbek: imię i nazwisko, adres, numer telefonu (jest niezbędny do złożenia zlecenia).
  3. Po otrzymaniu od nas informacji o dostępności próbek, prosimy o wpłatę na konto sklepu wskazanej kwoty kaucji. Koszt wysyłki próbek kurierem pokrywa sklep Mile Maison. Zwrot kaucji następuje po zwrocie próbek. dane do wpłaty kaucji:

Sklep Mile Maison Home Furniture ul. Parkowa 22 55-330 Gałów 74 1140 2004 0000 3202 7482 0303 (mbank).

  1. Wpłacona kaucja zostanie Państwu zwrócona na konto bankowe, gdy próbki zostaną do nas odesłane.

 

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

bok@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium