Producenci
Promocje
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco

7 600,00 zł

Cena regularna: 8 959,00 zł

Najniższa cena: 8 959,00 zł
szt.
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco

4 400,00 zł

Cena regularna: 5 599,00 zł

Najniższa cena: 5 599,00 zł
szt.
Stół  bielony Belldeco Bristol White
Stół bielony Belldeco Bristol White

2 489,17 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 549,15 zł
szt.
Etażerka metalowa dwupiętrowa postarzana Grigio Old Belldeco
Etażerka metalowa dwupiętrowa postarzana Grigio Old Belldeco

139,00 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.
Nowości
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco

4 400,00 zł

Cena regularna: 5 599,00 zł

Najniższa cena: 5 599,00 zł
szt.
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco

7 600,00 zł

Cena regularna: 8 959,00 zł

Najniższa cena: 8 959,00 zł
szt.

Próbki kolorystyczne

Na Państwa życzenie wysyłamy próbki kolorystyczne wybarwień drewna oraz tkanin do kolekcji mebli: Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg. Każda z trzech kolekcji ma swój indywidualny wzornik kolorystyczny drewna oraz tkanin. Próbki wysyłamy po wpłacie zwrotnej kaucji, koszt wysyłki kurierem Dhl pokrywa nasz sklep. Możecie Państwo zamówić dowolną ilość próbek, wpłacając kaucję w odpowiedniej wysokości na konto sklepu. Kaucja za 1 próbkę wybarwienia drewna to 10 zł, natomiast kaucja za 1 próbkę tkaniny to 20 zł. Kaucja jest zwracana na Państwa konto bankowe, po odesłaniu do nas próbek. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat tego, jak zamówić próbki oraz ogólne informacje na temat samych próbek, z którymi prosimy się zapoznać.

 

Jak zamówić próbki kolorystyczne

  1. Proszę wybrać interesujące Państwa kolory - kolory prezentujemy na karcie każdego mebla w specjalnych zakładkach.
  2. Proszę przesłać do nas e-mail na adres: sklep@milemaison.pl ze wskazaniem wybranych kolorów (nazwy lub numery kolorów) wraz z danymi do wysyłki próbek: imię i nazwisko, adres, numer telefonu (jest niezbędny do złożenia zlecenia).
  3. Po otrzymaniu od nas informacji o dostępności próbek, prosimy o wpłatę na konto sklepu wskazanej kwoty kaucji. Kaucja za 1 próbkę tkaniny to 20 zł, kaucja za 1 próbkę drewna to 10 zł. Koszt wysyłki próbek kurierem DHL pokrywa sklep Mile Maison. Zwrot kaucji następuje po zwrocie próbek. dane do wpłaty kaucji:

        Home Furniture Magdalena Dudzic ul. Smardzowska 39 52-234 Wrocław 74 1140 2004 0000 3202 7482 0303 (mbank).

  1. Po zaksięgowaniu kaucji zlecamy wysyłkę próbek.
  2. Wpłacona kaucja zostanie Państwu zwrócona na konto bankowe, gdy próbki zostaną do nas odesłane.
  3. Adres do odesłania próbek: ul. Smardzowska 39 52-234 Wrocław

 

 

Próbki kolorystyczne wybarwień drewna

Próbka kolorystyczna jest kawałkiem drewienka, który jest pomalowany określonym kolorem farby, pokryty określonym kolorem wosku, lakieru, czy też wykończony szczotkowaniem, szczotkowaniem głębokim, prezentuje różne wykończenia specjalne. Wysyłając próbki, wysyłamy zatem prostokątne drewienka: pakujemy je w koperty kurierskie lub w małe paczki (zależy to od ilości zamawianych próbek). Z uwagi na to, że drewno jest materiałem naturalnym, niepowtarzalnym także w sensie dosłownym - nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, każdy jest nieco inny w wyniku różnic naturalnych cech drewna, zalecamy traktowanie próbki jako wskazówki, bowiem to, jak ostatecznie dane wykończenie będzie się prezentować na meblu i jak będzie wyglądał mebel, zależy przede wszystkim od indywidualnych, naturalnych cech danego drewna. Dzięki temu meble z drewna są tak wyjątkowe i niepowtarzalne: dwie te same bryły, wykończone tym samym sposobem i kolorem będą do siebie podobne, ale nigdy nie będą identyczne. Mając na uwadze naturalne cechy drewna należy pamiętać, że wybarwienia elementów drewnianych mogą odbiegać od przedstawionych na zdjęciach, a także tych zaprezentowanych na próbkach kolorystycznych - jest to naturalną cechą związaną z różnorodnością struktury, kształtu i barwy usłojenia (flader, półflader lub pasiak) i jego regularności, barwy surowego drewna oraz indywidualnych, naturalnych cech drewna: błyszcz drewna, promienie rdzeniowe, twardziel, sęki).  Skutkuje to tym, że finalny efekt kolorystyczny mebla może nieznacznie różnić się od koloru prezentowanego na zamówionej przez Państwa próbce kolorystycznej. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku wykończeń w szczotkowaniu głębokim, woskowaniu, bejcowaniu oraz olejowaniu. Dodatkowo zabiegi wykończenia mebli szczotkowanych są wykonywane ręcznie, zatem efekt końcowy zawsze nieco zależy od sposobu pracy danego stolarza. Naszym zdaniem te różnice są ogromnym atutem naszych mebli: dzięki temu nie ma dwóch identycznie wyglądających mebli, każdy jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy.  Wymienione cechy drewna i ich wpływ na finalny wygląd mebla są także istotne z punktu widzenia kompletowania mebli z tej samej kolekcji - w przypadku domawiania w przyszłości kolejnych mebli z tej samej kolekcji lub serii w obrębie kolekcji, zastrzegamy, że mogą w nich wystąpić różnice wzoru, usłojenia, odcieni i splotu tkanin, rodzaju drewna, elementów malowanych, a także rodzaju i kolorystyki okuć metalowych. Poniżej prezentujemy jak różne mogą być kształty usłojenia:

 

Rodzaje usłojenia

 

Dodatkowo należy pamiętać, że na odbiór koloru ma również wpływ rodzaj oświetlenia (naturalne lub sztuczne) oraz jego barwa w skali Kelwina: w świetle żółtym i w świetle białym to samo wykończenie będzie prezentowało się nieco inaczej. Nieco inaczej będzie wyglądać także w świetle dziennym. Zalecamy zatem oglądanie próbek w pomieszczeniu i w oświetleniu, w którym docelowo mebel będzie umieszczony.

 

 

Informacja do próbek prezentujących malowanie farbą w kolekcji Muszyna: 

Wysyłane próbki prezentujące kolor malowania z kolekcji Muszyna oznaczone są numerami z literką a na końcu – oznacza to, że mebel pomalowany tym kolorem będzie miał przetarcia do surowego drewna. Czyli np. próbka P004a prezentuje kolor P004 z przetarciami. Analogicznie odnosi się do do każdej próbki prezentującej malowanie z literką a na końcu.

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004a – mebel będzie miał przetarcia

W przypadku zamówienia mebla w kolorze P004 – mebel będzie w całości pomalowany w całości tym kolorem, bez przetarć.

 

Kolorystyka RAL

Kolorystyka RAL dostępna jest tylko dla szafek łazienkowych z marmurowymi blatami: https://milemaison.pl/szafki-lazienkowe-new-york  - prosimy pamiętać, że zgodnie z deklaracją producenta kolorystyki RAL z uwagi na technikę drukarską kolor użytego produktu może w niewielkim stopniu różnić się od koloru zaprezentowanego w wachlarzu kolorów RAL (wzornik papierowy) lub od koloru zaprezentowanego na monitorze (różnice indywidualnych ustawień monitora oraz rodzaju sprzętu). Odbiór koloru zależy od stopnia połysku wybranego produktu, struktury podłoża oraz użytych narzędzi.

 

Próbki kolorystyczne wybarwień tkanin

Próbka jest kawałkiem tkaniny o wielkości ok. 8-10 cm x 8-10 cm. Próbki kolorystyczne tkanin, zwłaszcza tkanin skórzanych należy traktować jako informację i wskazówkę - skóra jest materiałem, który z uwagi na różnice  w strukturze, w nieco odmienny sposób może przyjąć ten sam kolor. Ponadto otrzymujecie Państwo od nas jedynie fragment wybranej tkaniny, a na większych połaciach tkaniny skórzanej mogą występować rozmaite cieniowania, różnice w strukturze lub różnice wizualne wynikające z przeprowadzania celowych zabiegów postarzających daną skórę (np. w kolorze Cognac wykonuje się zagniecenia przed farbowaniem, aby uzyskać nierównomierne wybarwienie). Skutkuje to tym, że finalny efekt kolorystyczny mebla może nieznacznie różnić się od koloru prezentowanego na zamówionej próbce kolorystycznej. Ważną informacją jest także to, że kolejne partie mebli, które Państwo zamawiacie w różnych dostawach, mogą się nieco różnić odcieniami, mimo wybrania tego samego koloru tkaniny, zwłaszcza tkaniny skórzanej. Skóra naturalna nie jest materiałem dostępnym w rolkach, nie jest oferowana w metrach bieżących, ale w błamach. Każdy błam skóry naturalnej ma indywidualne pochodzenie, ma swój indywidualny zestaw cech naturalnych, a przez to jest unikalny. Konsekwencją tego jest to, że każdy mebel skórzany będzie produktem unikalnym, bo wyprodukowanym z innego błamu - indywidualne cechy naturalne błamu skóry powodują, że każdy nieco inaczej przyjmuje ten sam barwnik.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium