Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
680,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
789,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
99,00 zł
Krzesło rustykalne LIMENA 885A
Krzesło rustykalne LIMENA 885A
540,00 zł
szt.
Nowości

Terminy wysyłek zamówień

Informujemy, że na dni od 24.05-03.06.2022 zaplanowaliśmy w naszym sklepie przerwę wakacyjną.

W tym czasie infolinia oraz biuro obsługi klienta będą nieczynna

Zamówienia składane w tym czasie lub opłacone po 23.05.2022 r. realizowane będą od 06.06.2022 r. 

we wskazanych na kartach produktów terminach.

Infolinia sklepu będzie czynna od 6 czerwca 2022 r.

 

Szanując czas naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty, zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort odbioru przesyłki, korzystamy z usług firm kurierskich, które cieszą się niezmiennie dobrą opinią wśród internautów: DHL, DPD, UPS, FedEx (wysyłając dywany Rugs Factory, lampy i dekoracje), Shenker i Zadbano (dawne DTS) przy wysyłce mebli Livin Hill oraz Raben, Zadbano (dawne DTS) (wysyłając meble Belldeco i meble Interior's). Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Państwa zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymacie Państwo od nas sms, w którym znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki.

Na termin, w którym zostanie doręczona przesyłka składa się: termin wysyłki zamówienia i czas na doręczenie przez kuriera

Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że czas dostawy zamówień, które wysyłamy paczką różni się od zamówień, które wysyłamy na paletach. Z uwagi na możliwości logistyczne firm kurierskich czas dostawy zamówień wysyłanych na paletach może być dłuższy. Poniżej znajdują się wszelkie informacje na ten temat, prosimy o uważne zapoznanie się z wszystkimi zapisami:

 

Termin wysyłki zamówienia

Informację o tym, w jakim czasie wysyłamy dany produkt znajdziesz na karcie każdego produktu - liczba godzin lub dni roboczych wysyłki widoczna jest nad ceną produktu. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu - podany termin uwzględnia tylko dni robocze, a początek terminu dla zamówień złożonych w dany dzień, rozpoczyna się w kolejnym dniu roboczym, dla zamówień złożonych w piątek, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dniu wolnym od pracy. W przypadku wybrania opcji płatności przelewem i płatności ratalnej wskazany termin biegnie od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie.

Ważne: W przypadku mebli wysyłanych na paletach firma kurierska ma czas do 48 godzin na odbiór palety od dnia kiedy zostało złożone zlecenie wysyłki (jest to uzależnione od możliwości logistycznych firmy kurierskiej) - z reguły kurierzy odbierają palety tego samego dnia, którego zostało wystawione zlecenie, jednak gdyby kurier odebrał paletę na następny dzień, wskazany poniżej czas na dostawę zamówienia przez kuriera może się wydłużyć o jeden dzień roboczy. Codziennie monitorujemy etapy doręczeń przesyłek paletowych, zatem gdyby taka sytuacja się zdarzyła, zostaniesz przez nas o tym poinformowany.

 

Czas na doręczenie przesyłki przez kuriera

Czas na dostawę zamówienia przez kuriera wynosi od jednego do trzech dni roboczych licząc od dnia następnego po dniu wysłania od nas przesyłki.

Przesyłki wysyłane paczką doręczane są zwykle następnego dnia roboczego od dnia wysłania zamówienia z magazynu. Termin ten może się wydłużyć do 48 godzin (jest to uwarunkowane możliwościami logistycznymi firmy kurierskiej). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku. Zamówienia wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dostawą w godzinach wieczornych, prosimy o  skontaktowanie się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy  doręczyć Państwu przesyłkę wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi. 

Przesyłki wysyłane na paletach doręczane są od jednego do trzech dni roboczych licząc od dnia następnego po dniu wysłania zamówienia z magazynu. Kurierzy doręczają palety od poniedziałku do piątku. Zamówienia wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Firmy kurierskie nie realizują przesyłek paletowych na konkretne godziny.

 

Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na to, że w przypadku mebli wykonywanych na zamówienie: z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg informacje na temat czasu realizacji zamówienia, jego wysyłki opisane są poniżej oraz każdorazowo na karcie danego mebla - szczegółowe informacje na temat terminu realizacji dostawy oraz sposobu dostawy znajdziesz zawsze w zakładce Płatność, dostawa oraz na ogólnej stronie sklepu https://milemaison.pl/zasady-bezplatnej-dostawy-mebli-na-zamowienie  Czas realizacji zamówienia wskazany jest natomiast zawsze nad ceną danego mebla (są to dni robocze).

 

Termin wysyłki i dostawy mebli na zamówienie

Aktualny termin realizacji zamówienia na meble z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg wynosi od 70 do 110 dni roboczych. Wszystkie zamówienia realizowane są w kolejności złożenia. Termin ten jest taki sam dla wszystkich mebli z tych kolekcji, niezależnie od tego czy jest to mebel duży (np. biblioteka) czy mały (np. półka). Dłuższy termin realizacji, który jest obecnie, wynika z dwóch aspektów: z bardzo dużej ilości zamówień na meble, które odnotowujemy w ostatnim okresie, a także z trudnej sytuacji na rynku, związanej z ogólnoświatowym kryzysem pandemicznym, którego konsekwencją są okresowe braki niektórych komponentów, a także zmniejszona ilość obsady pracującej na jednej zmianie (koniecznosć przestrzegania rygorów zachowania odpowiedniej odległości). Wierzymy, że po zakończeniu tej trudnej sytuacji, wrócimy do krótszych terminów realizacji. Na czas wskazany na karcie mebla jako termin wysyłki mebla (aktualnie wysyłka w: 70-110 dni) składają się: wykonanie mebla, transport mebla z fabryki do magazynu, z którego będzie wydany do dostawy na adres wskazany w zamówieniu, sprawdzenie mebla pod kątem zgodności z zamówieniem, wydanie go przewoźnikowi do dostawy. Termin ten liczony jest od dnia następnego po zaksięgowaniu płatności i obejmuje dni robocze, nie dni kalendarzowe - wyliczając maksymalny termin dostawy należy pominąć godziny przypadające na dni soboty, niedziele i dni świąteczne. Do wskazanego na karcie mebla terminu wysyłki należy dodatkowo doliczyć czas na dostawę przez przewoźnika, który wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Gdy zamówiony przez Państwa mebel jest już wykonany, zostaje przewieziony z fabryki do magazynu centralnego w transporcie razem z innymi meblami wykonanymi dla naszych klientów. Taki transport realizowany jest raz lub dwa razy w miesiącu i razem z załadunkiem w fabryce oraz rozładunkiem w magazynie trwa ok. tygodnia. Następnie wszystkie meble z transportu są weryfikowane pod kątem zgodności wykonania ze złożonymi zamówieniami - na weryfikację potrzebujemy kilku dni roboczych. W międzyczasie wysyłamy do Państwa informację o tym, wskazując orientacyjny termin dostawy - na tym etapie wskazywany przedział czasowy z reguły obejmuje ok. 2 tygodnie. Po zweryfikowaniu wszystkich zamówień, uzupełnieniu płatności (jeśli wybrano płatność w dwóch ratach), kierujemy do przewoźnika listę dostaw do zrealizowania, prosząc o wyznaczenie daty dostawy do każdego z klientów. Każdego miesiąca realizujemy jedną lub dwie transzy dostaw - każda transza składa się z określonej liczby zamówień. Po otrzymaniu od przewoźnika harmonogramu dostaw, przesyłamy Państwu informację w tej sprawie, podając datę i przedział czasowy (kilkugodzinny). 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium