Producenci
Promocje
Łóżko dębowe z plecionką wiedeńską Belldeco Classic na materac 180x200
Łóżko dębowe z plecionką wiedeńską Belldeco Classic na materac 180x200

6 455,20 zł

Cena regularna: 8 069,00 zł

Najniższa cena: 8 069,00 zł
szt.
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco

4 703,16 zł

Cena regularna: 5 599,00 zł

Najniższa cena: 5 599,00 zł
szt.
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco

7 167,20 zł

Cena regularna: 8 959,00 zł

Najniższa cena: 8 959,00 zł
szt.
Taboret industrialny Avola
Taboret industrialny Avola

711,00 zł

Cena regularna: 790,00 zł

Najniższa cena: 750,50 zł
szt.

Zwroty

Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowa kupna zawartej w sklepie internetowym, bez konieczności podawania przyczyn i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów określonych w art.33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy o prawach konsumenta) w terminie 14 dni od daty odebrania towaru przysługuje Konsumentowi oraz Usługobiorcy lub Klientowi będącemu osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb: w naszym sklepie są to meble z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg, meble Midsty i szafki łazienkowe z marmurowym blatem, które wykonywane są zgodnie ze wskazaną specyfikacją (kolorystyka, rodzaj drewna, sposób wykończenia, opcjonalnie wymiary). W przypadku wskazanych mebli nie będziecie mogli Państwo skorzystać z prawa odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyn i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów określonych w art.33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy o prawach konsumenta) w terminie 14 dni od daty odebrania towaru

  

W jakim terminie można odstąpić od umowy kupna?

Jeśli są Państwo Konsumentem albo Usługobiorcą lub Klientem będącym osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarcze mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni od od dnia, w którym weszliście Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszliście Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

W jaki sposób można odstąpić od umowy kupna?

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy nas o tym poinformować mailem wysłanym na adres zwroty@milemaison.pl lub na adres pocztowy sklepu Mile Maison w terminie wskazanym wyżej. Możecie Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy jest zawsze dołączony do potwierdzenia zamówienia, które wysłamy na adres mailowy po złożeniu zamówienia. 

 

W jakim terminie nastąpi zwrot pieniędzy?

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwo sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

 

W jakim terminie i gdzie należy odesłać zwracany produkt?

Prosimy o odesłanie nam rzeczy na adres sklepu Mile Maison niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślecie Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Zwracamy uwagę, że zgodnie z regulaminem sklepu Mile Maison bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy ponosi osoba dokonująca zwrotu. W przypadku rzeczy wielkogabarytowej (np. mebel, lustro), która wysyłana jest na paletach lub takiej, która nie może być ze względu na swój charakter odesłana w zwykły sposób pocztą, bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy szacowane są minimalnie na kwotę od ok. 100 zł (paczka wielkogabarytowa lub zwykła z opcją sortowania ręcznego), a maksymalnie na kwotę około 300 zł za jedną paletę lub jedną paczkę wielkogabarytową i ciężką  (ilość potrzebnych palet, paczek zależy od wagi i gabarytów rzeczy, które są odsyłane).

Adres do zwrotu:

Less Mess Storage

Home Furniture Magdalena Dudzic box 2925

ul. Czekoladowa 89

52-326 Wrocław

W zleceniu należy podać telefon kontaktowy: 602 497 282

 

 

W przypadku zwrotu dywanów producenta Rugs Factory, Jaipur Rugs, Nullom prosimy o zwrot na adres: 

Marzena Dudkowska Magazyn MM Willowa 1 05-462 Majdan Tel 513 544 831

Nazwa producenta dywanu wskazana jest na karcie produktu dywanu

 

W jaki sposób należy odesłać zwracany produkt?

Produkt, który Państwo zwracacie musi dotrzeć do nas w stanie nienaruszonym. Produkt ten nie może być używany, nie może być zniszczony, przybrudzony. Należy dochować należytej staranności przy pakowaniu odsyłanego produktu oraz przy zabezpieczeniu przesyłki przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. W potwierdzeniu zamówienia, które zostaje do Państwa wysłane po złożeniu zamówienia znajduje się dokument: Zalecenia dotyczące odsyłania produktów - znajdziecie w nim Państwo bardzo szczegółowe porady i wskazówki jak prawidłowo zabezpieczyć produkt, przesyłkę i jak prawidłowo ją nadać.

Nasi doradcy służą wszelką radą i pomocą, jak należy prawidłowo przygotować do przewozu odsyłany przedmiot i jak prawidłowo zlecić przesyłkę. Jeśli zatem moglibyśmy Państwu podpowiedzieć, w jaki sposób zapakować konkretny przedmiot lub jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji w związku z odstąpieniem od umowy, nasi konsultanci zawsze udzielą potrzebnej porady. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium