Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
425,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
789,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
5 495,00 zł
szt.
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
4 482,00 zł
szt.
Kredens biblioteka przesuwne drzwi
Kredens biblioteka przesuwne drzwi
6 782,00 zł
szt.

Dostawa mebli z wniesieniem

Dostawa mebli z wniesieniem

 

Dostawa w standardzie Home Delivery dotyczy mebli gotowych - meble na zamówienie z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg, Midsty dostarczane są na zasadach opisanych tu: https://milemaison.pl/zasady-bezplatnej-dostawy-mebli-na-zamowienie 

 

 

Opcje dostawy w standardzie Home Delivery:

Dostawa DTS ZADBANO Premium

Dostawa w tym pakiecie obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której będą znajdowały się informacje o przedziale godzinowym dostawy oraz numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą opcją doręczane są od 2 do 6 dni roboczych licząc od następnego dnia po odebraniu przesyłki przez kuriera.

Koszty tej opcji dostawy: 109 zł

 

Dostawa DTS ZADBANO Pełen Komfort

Dostawa w tym pakiecie obejmuje następujące usługi: wniesienia, rozpakowania, ustawienia mebla we wskazanym miejscu i wyrzucenie opakowań. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół, który następnie zajmie się jego rozpakowaniem, sprawdzeniem zgodności i ustawieniem we wskazanym przez Państwa miejscu - usługa ustawienia dotyczy mebli, które nie wymagają montażu. Wszystkie materiały zabezpieczające przesyłkę wraz z kartonami zostaną wyrzucone. W dniu dostawy otrzymacie Państwo wiadomość, w której będą znajdowały się informacje o przedziale godzinowym dostawy oraz numer telefonu do kierowcy.

Koszty tej opcji dostawy: 149 zł

 

Firma DTS ZADBANO dostarcza zamówienia w godzinach od 8.00 do 20.00. W dniu odbioru mebla z naszego magazynu wysyłana jest do Państwa informacja o planowanej dacie dostawy wraz z linkiem do strony, na której można śledzić status zlecenia. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i jest ograniczona do większych aglomeracji. Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z dostawy w poniższych przedziałach czasowych, skontaktujcie się Państwo z nami, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy możliwość zaoferowania określonego przedziału czasowego biorąc pod uwagę adres doręczenia zlecenia. Dostępne przedziały czasowe to:

- godziny 8.00-12.00 oraz 12.00-16.00 (płatne dodatkowo 35 zł)

- godziny 16.00-20.00 (płatne dodatkowo 50 zł)

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium