Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
425,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
899,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Stoliki kawowe Ying&Yang Midsty
Stoliki kawowe Ying&Yang Midsty
4 880,00 zł
szt.
Komoda Petit Midsty
Komoda Petit Midsty
3 400,00 zł
szt.
Komoda Mono Midsty
Komoda Mono Midsty
3 640,00 zł
szt.
Komoda Tres Midsty
Komoda Tres Midsty
4 970,00 zł
szt.

Dostawa mebli z wniesieniem

Dostawa mebli z wniesieniem

 

Dostawa w standardzie Home Delivery dotyczy mebli gotowych - meble na zamówienie z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg dostarczane są na zasadach opisanych tu: https://milemaison.pl/zasady-bezplatnej-dostawy-mebli-na-zamowienie 

Jeśli w Twoim zamówieniu znajdują się meble na zamówienie i chciałbyś skorzystać przy ich dostawie z pakietu dostawy DTS ZADBANO, skontaktuj się z nami, aby to ustalić. 

 

Opcje dostawy w standardzie Home Delivery:

Dostawa DTS ZADBANO Premium

Dostawa w tym pakiecie obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Ciebie mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm. Przed dostawą otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz informacje na temat osób, które będą realizowały usługę, samochodu wraz z numerem rejestracyjnym, a także numer telefonu do kierowcy. Otrzymasz także informację o orientacyjnym przedziale godzinowym dostawy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych.

Koszty tej opcji dostawy: 109 zł

 

Dostawa DTS ZADBANO Pełen Komfort

Dostawa w tym pakiecie obejmuje usługę wniesienia, rozpakowania, ustawienia i wyrzucenie opakowań. Zamówiony przez Ciebie mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, sprawdzeniem zgodności i ustawieniem we wskazanym przez Ciebie miejscu - usługa ustawienia dotyczy mebli, które nie wymagają montażu. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm. Wszystkie opakowania i materiały, którymi meble były zabezpieczone zostaną wyrzucone. Przed dostawą otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz informacje na temat osób, które będą realizowały usługę, samochodu wraz z numerem rejestracyjnym, a także numer telefonu do kierowcy. Otrzymasz także informację o orientacyjnym przedziale godzinowym dostawy Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych.

Koszty tej opcji dostawy: 149 zł

 

Firma DTS ZADBANO dostarcza zamówienia w godzinach od 8.00 do 20.00 - w dniu odbioru mebla z naszego magazynu otrzymujesz informację o planowanej dacie dostawy wraz z orientacyjnym przedziałem godzinowym dostarczenia przesyłki. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i ograniczona jest do większych aglomeracji. Jeśli zależy Ci na takiej dostawie, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy możliwość Ci to zapewnić. Dostępne przedziały czasowe to:

- godziny 8.00-12.00 oraz 12.00-16.00 (płatne dodatkowo 35 zł)

- godziny 16.00-20.00 (płatne dodatkowo 50 zł)

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium