Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
425,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
789,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
5 495,00 zł
szt.
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
Szafka kuchenna pod zlew podwójny
4 482,00 zł
szt.
Kredens biblioteka przesuwne drzwi
Kredens biblioteka przesuwne drzwi
6 399,00 zł
szt.

Dostawa

Dostawa DTS

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Dbając o jakość naszych produktów dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Jest dla nas bardzo ważne to, aby moment dostawy zakupionych u nas produktów był dla Państwa najprzyjemniejszym momentem dnia. Niezależnie od tego, czy wysyłamy artykuły dekoracyjne czy meble, których dostawa wiąże się z szerszym planowaniem i zapleczem logistycznym, zapewniamy Państwa, że w każdym przypadku korzystamy z firm kurierskich, które dysponują odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i korzystają ze specjalistycznych zabezpieczeń.

Mając na uwadze Państwa komfort i potrzeby, zapewniamy kilka opcji dostawy produktów gotowych (mebli, lamp, dekoracji) - odpowiednią dla siebie formę dostawy wybierzecie Państwo na etapie składania zamówienia. Prosimy o zwrócenie uwagi, że w przypadku mebli na zamówienie z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg, Midsty dostawa realizowana jest na innych zasadach, o których szczegółowo informujemy tutaj: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie.

 

Dostępne opcje dostawy

1. Dostawa kurierem - dostawa, która obejmuje usługę wniesienia paczek o wadze do 20 kg i która nie obejmuje usługi wniesienia produktów wysyłanych na paletach oraz paczkami ważącymi powyżej 20 kg. Firmę kurierską wybieramy w zależności od tego, z którego magazynu wysyłane jest zamówienie. Są to firmy: Schenker, Raben, DHL, DPD, Geiss, Fedex, DTS ZADBANO

2. Dostawa DTS ZADBANO Premium - dostawa z usługą wniesienia. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm.

3. Dostawa DTS ZADBANO Pełen Komfort - dostawa z usługą wniesienia, rozpakowanie mebli, sprawdzenie ich zgodności oraz ustawienie ich na wskazanym miejscu (jeśli nie wymagają montażu), a następnie wyrzucenie opakowań. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm. Usługa ustawienia jest możliwa w przypadku, gdy mebel nie wymaga większego montażu.

4. Dostawa mebli na zamówienie - meble na zamówienie wysyłamy korzystając tylko z usług przewoźnika Euro Express (specjalistyczny transport bez przeładunków). Nie ma możliwości dostawy tych mebli firmą DTS ZADBANO lub inną firmą kurierską. Jeśli w Państwa zamówieniu znajdują się tylko te meble, możecie Państwo wybrać tylko tę dostawę. Jeśli w Państwa zamówieniu znajdują się meble gotowe oraz meble na zamówienie, możecie Państwo wybrać jedną z trzech pierwszych opcji - meble gotowe wyślemy wybraną przez nas firmą kurierską lub DTS ZADBANO w pakiecie Premium lub Pełen Komfort, jeśli taki pakiet został wybrany, a meble na zamówienie wyślemy po ich wykonaniu transportem bez wniesienia firmą Euro Express. Tutaj znajdują się szczegółowe informacje na temat zasad tej dostawy: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie. Jeśli planujecie Państwo zakup tych mebli, prosimy zapoznanie się z tymi informacjami przed złożeniem zamówienia. Wszelkich informacji na temat tej dostawy można zasięgnąć także u naszych doradców, dzwoniąc na infolinię sklepu Mile Maison.

 

Dostawa Home Delivery DTS

 

 

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat poszczególnych opcji dostawy do wyboru i ich kosztu, a także sposobu pakowania oraz wysyłania zamówień.

 

Opcje dostawy - szczegółowy opis

Dostawa kurierem 

W tej opcji korzystamy z usług następujących firm kurierskich:  DHL,  DPD, UPS, FedEx, Shenker, Geis, DTS ZADBANO oraz Raben. Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Państwa zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymacie Państwo od nas e-mail oraz sms, w których znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki.

Jest to dostawa, która w zależności od gabarytów, wagi oraz sposobu spakowania przesyłki obejmuje lub nie obejmuje usługę wniesienia przesyłki przez kuriera:

Dostawa z usługą wniesienia - dotyczy dostawy produktów wysyłanych paczkami o wadze do 20 kg (dekoracje, lampy, dywany, mniejsze meble).

Dostawa bez usługi wniesienia - dotyczy dostawy produktów wysyłanych paczkami, których waga przekracza 20 kg oraz produktów wysyłanych na paletach (na palecie wysyłamy produkty, które ze względu na swoje gabaryty, wagę, delikatność nie mogą być wysłane jako paczka oraz zamówienia składające się z większej ilości produktów). Obowiązkiem kuriera jest tylko rozładunek przesyłki z samochodu. 

Na termin, w którym zostanie doręczona przesyłka, składa się termin wysyłki zamówienia (wskazany na karcie produktu) i czas na dostawę przez kuriera. Wysyłka następuje we wskazanym na karcie produktu terminie, a dostawa zazwyczaj w ciągu jednego, dwóch dni roboczych po wysłaniu zamówienia.

Koszty dostawy: 

Zamówienia o wartości 500 zł i więcej - DOSTAWA DARMOWA

Zamówienia o wartości do 499,99 z - Dostawa płatna, której koszt uzależniony jest od wybranej opcji płatności za zamówienie:

- w przypadku płatność z góry: 20 zł

- w przypadku pobrania: 30 zł

 

Dostawa DTS ZADBANO Premium

Jest to dostawa w standardzie Home Delivery. Dostawa obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm.  Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której będzie znajdować się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych od dnia wysyłki.

Koszt dostawy: 109 zł

 

Dostawa DTS ZADBANO Pełen Komfort

Mając na uwadze pełen komfort związany z dostawą zamówionych mebli oferujemy pełen pakiet usług, które są ważne przy zakupie mebli: dostawa  w tym pakiecie obejmuje usługę wniesienia, rozpakowania, ustawienia i wyrzucenie opakowań. Usługa ustawienia jest możliwa w przypadku, gdy mebel nie wymaga większego montażu. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, sprawdzeniem zgodności i ustawieniem we wskazanym przez miejscu. Z tej opcji można skorzystać wówczas, gdy długość lub wysokość mebla nie przekracza 210 cm. Wszystkie opakowania i materiały, którymi meble były zabezpieczone zostaną wyrzucone. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której znajdzie się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych. 

Koszt dostawy: 149 zł

 

 

Godziny dostawy zamówień

Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dostawą w godzinach wieczornych  lub w konkretnym przedziale czasowym, skontaktujcie się Państwo z nami przed złożeniem zamówienia, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Państwu doręczyć przesyłkę w wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego.

Przesyłki wysyłane w opcji DTS ZADBANO Premium DTS ZADBANO Pełen Komfort dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 8.00 do 20.00. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i ograniczona jest do większych aglomeracji. Jeśli zależy Państwu na takiej dostawie, skontaktujcie się z Państwo nami przed złożeniem zamówienia, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy możliwość ją zapewnić. Dostępne przedziały czasowe to:

- godziny 8.00-12.00 oraz 12.00-16.00 (płatne dodatkowo 35 zł)

- godziny 16.00-20.00 (płatne dodatkowo 50 zł)

 

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium