Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
390,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
118,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
696,00 zł
szt.
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Wyspa kuchenna z wysuwanym blatem
Wyspa kuchenna z wysuwanym blatem
5 682,00 zł
szt.
Abażur biały Belldeco A-50 20
Abażur biały Belldeco A-50 20
196,00 zł
szt.
Fotel klasyczny Belldeco Classic
Fotel klasyczny Belldeco Classic
3 999,00 zł
Biblioteczka stylowa na książki
Biblioteczka stylowa na książki
2 699,00 zł
szt.
Koszty wysyłki i dostawa

Zapewniamy Cię, że dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty, zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort odbioru przesyłki, korzystamy z usług firm kurierskich, które cieszą się niezmiennie dobrą opinią wśród internautów:  DHL,  DPD, UPS, FedEx (wysyłając dywany Rugs Factory), Shenker (wysyłając meble Livin Hill) oraz Raben (wysyłając meble Belldeco), GLS (wysyłając produkty Hop Design), Pocztex (wysyłając dekoracje Belldeco). Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Twoim zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymasz od nas sms, w którym znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki. Meble na zamówienie (Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg) wysyłamy transportem specjalistycznym - na dole tej strony znajdziesz ważne informacje o warunkach dostawy tych mebli.

Na termin, w którym zostanie doręczona Ci przesyłka składa się termin wysyłki zamówienia (wskazany na karcie produktu) i czas na dostawę przez kuriera.

 

Koszty dostawy

Zamówienie od 500 zł:  Gratis

Zamówienie do 499,99 zł:

płatność z góry: 20 zł

płatność za pobraniem: 30 zł (płatność gotówką do rąk kuriera doręczającego przesyłkę).

  

 

Ważne informacje o dostawie produktów gotowych

 

Sposób wysyłki zamówienia

Wszystkie produkty gotowe wysyłamy albo w paczkach, albo na paletach. Meble wykonywane na zamówienie wysyłamy transportem specjalistycznym.

Paczkami wysyłamy: mniejsze meble (konsole, szafki nocne, stoliki kawowe, nieduże komody), lampy, dekoracje, naczynia, tekstylia.

Na paletach wysyłamy: pojedyncze większe meble, a także zamówienia złożone z wielu mniejszych mebli lub z dużej ilości ceramiki i dekoracji.

 

Termin wysyłki zamówienia

Informację o tym, w jakim czasie wysyłamy dany produkt znajdziesz na karcie każdego produktu - liczba godzin lub dni wysyłki widoczna jest nad ceną produktu. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu - podany termin uwzględnia tylko dni robocze, a początek terminu dla zamówień złożonych w dany dzień, rozpoczyna się w kolejnym dniu roboczym, dla zamówień złożonych w piątek, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dniu wolnym od pracy. W przypadku wybrania opcji płatności przelewem i płatności ratalnej wskazany termin biegnie od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie.

Ważne: W przypadku mebli wysyłanych na paletach firma kurierska ma czas do 48 godzin na odbiór palety od dnia kiedy zostało złożone zlecenie wysyłki (jest to uzależnione od możliwości logistycznych firmy kurierskiej) - z reguły kurierzy odbierają palety tego samego dnia, którego zostało wystawione zlecenie, jednak gdyby kurier odebrał paletę na następny dzień, wskazany poniżej czas na dostawę zamówienia przez kuriera może się wydłużyć o jeden dzień roboczy. Codziennie monitorujemy etapy doręczeń przesyłek paletowych, zatem gdyby taka sytuacja się zdarzyła, zostaniesz przez nas o tym poinformowany.

 

Termin dostawy zamówienia

Czas na dostawę zamówienia przez kuriera wynosi od jednego do trzech dni roboczych licząc od dnia następnego od dnia wysłania od nas przesyłki.

Przesyłki wysyłane paczką doręczane są zwykle następnego dnia roboczego od dnia wysłania zamówienia z magazynu. Termin ten może się wydłużyć do 48 godzin (jest to uwarunkowane możliwościami logistycznymi firmy kurierskiej). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w sobotę, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę w danym dniu i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach doręczane są od jednego do trzech dni roboczych licząc od dnia następnego od dnia wysłania zamówienia z magazynu. Kurierzy doręczają palety od poniedziałku do piątku.

 

 

Godziny dostawy zamówień

Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Firmy kurierskie nie doręczają przesyłek na konkretne godziny. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych  lub w konkretnym przedziale czasowym, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę w wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Firmy kurierskie nie realizują dostaw przesyłek paletowych na konkretne godziny.

 

 

Wnoszenie przesyłek

Przesyłki wysyłane paczkami objęte są usługą wniesienia.

Przesyłki wysyłane na paletach nie obejmują usługi wniesienia. W przypadku przesyłek paletowych kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do budynku (np. na piętro, pod drzwi mieszkania) wówczas obowiązek wniesienia przesyłki leży po stronie odbiorcy. Uprzejmie prosimy o zapewnienie sobie pomocy do wniesienia mebli.

Meble wykonywane na zamówienie: z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg nie są objęte usługą wniesienia.

 

Dodatkowe informacje o dostawie produktów gotowych

1. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą do innego kraju, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel. 602 497 282  lub za pośrednictwem e-mail: bok@milemaison.pl, podając adres dostawy, a wycenimy dla Ciebie koszt takiego transportu.

2. Jeśli we wskazanych na górze strony godzinach dostawy nie możesz odebrać przesyłki pod adresem domowym, prosimy o wskazanie adresu dostawy, pod którym będziesz mógł ją odebrać. Jeśli będzie to miejsce pracy, prosimy o podanie również nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych lub w sobotę, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

3. Jeśli odbiorca przesyłki będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Kurier podejmuje dwie próby doręczenia - w przypadku dwukrotnej nieobecności, przesyłkę należy odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.

4. Prosimy pamiętać, że dostawcy nie mają obowiązku wnoszenia mebli dostarczanych na paletach, dlatego prosimy, aby w przypadku dostawy mebli, zapewnić sobie pomoc drugiej osoby celem wniesienia zakupów do mieszkania/domu.

5. W przypadku wysyłki za pobraniem, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty pobrania. Płatność ta dokonywana jest do rąk kuriera w chwili odebrania przesyłki.

6. W przypadku wystąpienia jakiekolwiek problemu z odebraniem przesyłki, prosimy o kontakt z naszym sklepem.

7. Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy o sprawdzenie, czy nie nosi ona śladów mechanicznego uszkodzenia (na przykład wgniecenia kartonu, dziury w kartonie). Jeśli opakowanie jest w jakikolwiek sposób naruszone prosimy otworzyć paczkę przy kurierze i sprawdzić, czy jej zawartość nie uległa uszkodzeniu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, prosimy spisać protokół szkody i dołączyć go do reklamacji. Kurier ma obowiązek pozostawienia odbiorcy oryginału protokołu szkody. Uprzejmie prosimy o dopilnowanie tego w razie potrzeby.

 

 

Ważne informacje o dostawie mebli na zamówienie

Meble z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja i Tarnobrzeg wysyłamy po ich wykonaniu w terminie wskazanym na karcie produktu mebla oraz w potwierdzeniu zamówienia, które wysyłamy na Twój adres e-mail po złożeniu zamówienia. Meble te dostarczamy transportem specjalistycznym (zewnętrzną firmą): mebel z magazynu producenta transportowany jest bezpośrednio na wskazany w zamówieniu adres dostawy. Dzięki temu unika się niepotrzebnych przeładunków. Nie wysyłamy mebli z tych kolekcji tradycyjnymi firmami kurierskimi. Kierowca każdego dnia pokonuje setki kilometrów, układa swoją trasę i dostarcza meble w określonej kolejności. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, zapoznanie się z poniższymi informacjami i dostosowanie się do wyznaczonych przez kierowcę godzin rozładunku zamówionych mebli oraz zasad bezpłatnego transportu. 

Bezpłatna dostawa nie obejmuje wniesienia mebli do domu, mieszkania czy biura ani żadnych czynności poza wydaniem mebli z samochodu - uprzejmie prosimy o zabezpieczenie sobie pomocy potrzebnej do wniesienia mebla. Bezpłatna dostawa nie obejmuje również przenoszenia mebli na  terenie osiedla zamkniętego, na które nie można wjechać samochodem dostawczym. Datę i przedział godzinowy dostawy wyznacza dostawca, z którego usług Sprzedawca korzysta. Są to godziny od 6.00 rano do 22.00. Nie ma możliwości umówienia dostawy na konkretny dzień i konkretną godzinę w zakresie bezpłatnej dostawy. O terminie dostawy Sprzedawca informuje, gdy mebel zostaje przewieziony ze stolarni producenta do centralnego magazynu producenta. Dostawa mebli we wskazanym przez dostawcę terminie i przedziale czasowym jest bezpłatna - jednak w przypadku nieodebrania mebla w tym terminie, koszt kolejnej dostawy pokrywa Kupujący. W takiej sytuacji wyznaczany jest również nowy termin, może on wynosić od kilku dni do 3 tygodni – w zależności od możliwości logistycznych dostawcy. Za oczekiwanie pod wskazanym przez Kupującego adresem przez czas dłuższy niż 15 minut, kierowca może naliczyć dodatkową opłatę - koszt ten płatny jest przez Kupującego gotówką do rąk dostawcy. Za wszelkie inne dodatkowo wykonane prace (poza wydaniem z auta) kierowca również naliczy dodatkową opłatę płatną w gotówce przez Kupującego do rąk kierowcy przed wydaniem melba/towaru. Kierowca ma możliwość wystawienia na miejscu Fv vat +23%. Maksymalny czas oczekiwania zależy od harmonogramu transportu i może się zdarzyć, że kierowca nie będzie mógł oczekiwać  dłużej niż 30 minut poza wyznaczoną godziną dostawy. Sprzedawca dopuszcza możliwość ustalenia terminu i godziny dostawy indywidualnie na życzenie Kupującego, jednak taka dostawa jest płatna przez Kupującego, a jej koszt wyceniany każdorazowo indywidualnie przez dostawcę. 

Jeśli chcesz umówić dostawę na konkretny dzień, prosimy o skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia - wycenimy dla Ciebie taką usługę. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących realizacji dostawy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: tel. 602497282 lub na adres e-mail: bok@milemaison.pl

 

Zaloguj się

Infolinia:

Telefon: 602 497 282

Email: bok@milemaison.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium