Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
390,00 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
636,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
118,00 zł
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
Świecznik Barok Old smukły 1D BELLDECO
59,00 zł
Nowości
Regał industrialny London XXL Belldeco
Regał industrialny London XXL Belldeco
5 179,00 zł
szt.
Stolik kawowy z intarsją Seville
Stolik kawowy z intarsją Seville
1 280,00 zł
szt.
Stoliki kawowe z intarsją Seville
Stoliki kawowe z intarsją Seville
2 100,00 zł
szt.
Stolik kawowy z intarsją Seville
Stolik kawowy z intarsją Seville
1 450,00 zł
szt.
Sposoby dostawy

Dostawa DTS

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Dbając o jakość naszych produktów dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Jest dla nas bardzo ważne to, aby moment dostawy zakupionych u nas produktów był dla Ciebie najprzyjemniejszym momentem dnia. 

Niezależnie od tego, czy kupisz u nas drobniejsze artykuły dekoracyjne czy meble, których dostawa wiąże się z szerszym planowaniem i zapleczem logistycznym, zapewniamy Cię, że w każdym przypadku korzystamy z firm kurierskich, które dysponują doświadczeniem, wiedzą i korzystają ze specjalistycznych zabezpieczeń.

Mając na uwadze Twój komfort i potrzeby zapewniamy kilka opcji dostawy produktów gotowych (mebli, lamp, dekoracji) - odpowiednią dla Ciebie wybierzesz na etapie składania zamówienia. Prosimy o zwrócenie uwagi, że w przypadku mebli na zamówienie dostawa realizowana jest na innych zasadach, o których informujemy tutaj: y: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie.

 

Opcje dostawy do wyboru

1. Dostawa kurierem 24h - dostawa z usługą wniesienia produktów wysyłanych paczkami (dekoracje, lampy, dywany, mniejsze meble do wagi 30 kg) i bez usługi wniesienia produktów wysyłanych na paletach (pozostałe towary, które ze względu na gabaryty lub wagę nie mogą być wysłane jako paczka lub zamówienia składające się z większej ilości produktów wysyłanych na palecie). 

2. Dostawa DTS Premium - dostawa z usługą wniesienia.

3. Dostawa DTS Pełen Komfort - dostawa z usługą wniesienia, rozpakowanie mebli, sprawdzenie ich zgodności oraz ustawienie ich na wskazanym miejscu, a następnie zabranie opakowań.

4. Bezpłatna dostawa mebli na zamówienie - meble na zamówienie wysyłamy korzystając z przewoźnika Euro Express (specjalistyczny transport bez przeładunków), w standardzie nie ma możliwości ich dostawy firmą DTS lub inną firmą kurierską. Jeśli w Twoim zamówieniu znajdują się te meble, możesz wybrać tylko tę dostawę. Jeśli w Twoim zamówieniu znajdują się meble gotowe oraz meble na zamówienie, możesz wybrać jedną z trzech pierwszych opcji - meble gotowe wyślemy firmą kurierską lub DTS w pakiecie Premium lub w pakiecie Pełen Komfort, a meble na zamówienie wyślemy po ich wykonaniu transportem bez wniesienia firmą Euro Express (specjalistyczny transport bez przeładunków). Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat zasad tej dostawy: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie.

 

Dostawa Home Delivery DTS

 

 

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat poszczególnych opcji dostawy do wyboru i ich kosztu, a także sposobu pakowania i wysyłania zamówień.

 

Szczegółowy opis opcji dostawy 

Dostawa kurierem 24h 

W tej opcji korzystamy z usług następujących firm kurierskich:  DHL,  DPD, UPS, FedEx, Shenker, Geis oraz Raben. Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Twoim zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymasz od nas e-mail oraz sms, w których znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki.

Jest to dostawa z usługą wniesienia produktów wysyłanych paczkami (dekoracje, lampy, dywany, mniejsze meble do wagi 30 kg) i bez usługi wniesienia produktów wysyłanych na paletach (pozostałe towary, które ze względu na gabaryty lub wagę nie mogą być wysłane jako paczka lub zamówienia składające się z większej ilości produktów wysyłanych na palecie). 

Na termin, w którym zostanie doręczona Ci przesyłka składa się termin wysyłki zamówienia (wskazany na karcie produktu) i czas na dostawę przez kuriera. Wysyłka następuje we wskazanym na karcie produktu terminie, a dostawa zazwyczaj w ciągu jednego, dwóch dni roboczych po wysłaniu zamówienia.

Koszty tej opcji dostawy: od kwoty 500 zł jest to usługa darmowa. Dla zamówień do kwoty 499,99 zł jej koszt to 20 zł przy płatności z góry oraz 40 zł przy pobraniu.

 

 

Dostawa DTS Premium

Jest to dostawa w standardzie Home Delivery. Dostawa obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Ciebie mebel niezależnie od jego wagi zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół. Przed dostawą otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz informacje na temat osób, które będą realizowały usługę, samochodu wraz z numerem rejestracyjnym, a także numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 5 dni roboczych.

Koszty tej opcji dostawy: 99 zł

 

Dostawa DTS Pełen Komfort

Mając na uwadze pełen komfort związany z dostawą zamówionych mebli oferujemy pełen pakiet usług, które są ważne przy zakupie mebli: dostawa  w tym pakiecie obejmuje usługę wniesienia, rozpakowania, ustawienia i zabrania opakowań. Zamówiony przez Ciebie mebel niezależnie od jego wagi oraz piętra zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, sprawdzeniem zgodności i ustawieniem we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wszystkie opakowania i materiały, którymi meble były zabezpieczone zostaną zabrane. Przed dostawą otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz informacje na temat osób, które będą realizowały usługę, samochodu wraz z numerem rejestracyjnym, a także numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 5 dni roboczych. 

Koszty tej opcji dostawy: 139 zł

 

 

 

Godziny dostawy zamówień

Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Firmy kurierskie nie doręczają przesyłek na konkretne godziny. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych  lub w konkretnym przedziale czasowym, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę w wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Firmy kurierskie nie realizują dostaw przesyłek paletowych na konkretne godziny.

Przesyłki wysyłane w opcji DTS Premium DTS Pełen Komfort dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 8.00 do 20.00. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i ograniczona jest do większych aglomeracji. Jeśli zależy Ci na takiej dostawie, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy możliwość Ci to zapewnić. Dostępne przedziały czasowe to:

- godziny 8.00-12.00 oraz 12.00-16.00 (płatne dodatkowo 35 zł)

- godziny 16.00-20.00 (płatne dodatkowo 50 zł)

 

Zaloguj się

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

bok@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium