Producenci
Bestsellery
Krzesło kremowe z brązowym siedziskiem w stylu francuskim RIMINI
Krzesło kremowe z brązowym siedziskiem w stylu francuskim RIMINI

625,60 zł

Cena regularna: 680,00 zł

Najniższa cena: 680,00 zł
szt.
Krzesło rustykalne brązowe bielone LIMENA
Krzesło rustykalne brązowe bielone LIMENA

714,00 zł

Cena regularna: 840,00 zł

Najniższa cena: 840,00 zł
szt.
Promocje
Komoda szeroka z lustrzanymi drzwiczkami w stylu glamour Avola
Komoda szeroka z lustrzanymi drzwiczkami w stylu glamour Avola

4 432,20 zł

Cena regularna: 4 980,00 zł

Najniższa cena: 4 183,20 zł
szt.
Taboret industrialny Avola
Taboret industrialny Avola

687,30 zł

Cena regularna: 790,00 zł

Najniższa cena: 703,10 zł
szt.
Stół do jadalni z intarsją Seville
Stół do jadalni z intarsją Seville

3 201,60 zł

Cena regularna: 3 680,00 zł

Najniższa cena: 3 680,00 zł
szt.
Konsola z blatem dębowym Indus
Konsola z blatem dębowym Indus

1 896,60 zł

Cena regularna: 2 180,00 zł

Najniższa cena: 2 180,00 zł
szt.

Dostawa

Dostawa DTS

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Dbając o jakość naszych produktów dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Jest dla nas bardzo ważne to, aby moment dostawy zakupionych u nas produktów był dla Państwa najprzyjemniejszym momentem dnia. Niezależnie od tego, czy wysyłamy artykuły dekoracyjne czy meble, których dostawa wiąże się z szerszym planowaniem i zapleczem logistycznym, zapewniamy Państwa, że w każdym przypadku korzystamy z firm kurierskich, które dysponują odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i korzystają ze specjalistycznych zabezpieczeń. Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Państwa zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymacie Państwo od nas e-mail oraz sms, w których znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki. 

Mając na uwadze Państwa komfort i potrzeby, zapewniamy kilka opcji dostawy produktów gotowych (mebli, lamp, dekoracji) - odpowiednią dla siebie formę dostawy wybierzecie Państwo na etapie składania zamówienia.

 

Dostępne opcje dostawy

1. Dostawa Standard - dostawa firmą kurierską, która obejmuje usługę wniesienia paczek do 20 kg z lampami, dekoracjami, tekstyliami i nie obejmuje  usługi wniesienia mebli niezależnie od ich gabarytów i wagi. Firmę kurierską wybieramy w zależności od tego, z którego magazynu wysyłane jest zamówienie. Są to firmy: Schenker, Raben, DHL, DPD, Geiss, Fedex, Inpost, DTS ZADBANO, Ambro Express. W tej opcji realizujemy także dostawy mebli na specjalne zamówienie czyli z kolekcji: Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg oraz szafki łazienkowe z blatami z marmuru lub konglomeratu. Zasady dostawy mebli na specjalne zamówienie opisujemy szczegółowo tu: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie. Czas dostawy od dnia wysyłki wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

 

Koszt dostawy: 

Zamówienia o wartości od 700 zł - 0 zł

Zamówienia o wartości do 699,99 z - dostawa płatna, której koszt uzależniony jest od wybranej opcji płatności za zamówienie:

- w przypadku płatność z góry: 25 zł

- w przypadku pobrania: 40 zł

 

2. Dostawa Premium - dostawa mebli z usługą wniesienia.

Jest to dostawa w standardzie Home Delivery, która obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół do pierwszego pomieszczenia w lokalu. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której będzie znajdować się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych od dnia wysyłki. W tej opcji nie wysyłamy mebli na specjalne zamówienie.

Koszty tej opcji dostawy przy płatności z góry: 89 zł

Koszty tej opcji dostawy przy pobraniu: 139 zł

 

3. Dostawa Pełen Komfort - dostawa mebli z usługą wniesienia i rozpakowania mebli, sprawdzenia ich zgodności oraz ustawienia ich na wskazanym pomieszczeniu i miejscu (jeśli nie wymagają montażu), a następnie wyrzucenie do udostępnionego przez Odbiorcę śmietnika komunalnego zbędnych opakowań (opakowania nie zostaną zabrane przez firmę kurierską, a wyniesione przez kurierów do śmieci). Usługa ustawienia jest możliwa w przypadku, gdy mebel nie wymaga montażu. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której znajdzie się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych. dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której będzie znajdować się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych od dnia wysyłki. W tej opcji nie wysyłamy mebli na specjalne zamówienie.

Koszty tej opcji dostawy przy płatności z góry: 149 zł

Koszty tej opcji dostawy przy pobraniu: 199 zł

 

 

Dostawa Home Delivery DTS

 

  

Godziny dostawy zamówień

Dostawa Standard

Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dostawą w godzinach wieczornych  lub w konkretnym przedziale czasowym, skontaktujcie się Państwo z nami przed złożeniem zamówienia, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Państwu doręczyć przesyłkę w wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego.

Przesyłki z meblami na specjalne zamówienie (kolekcja Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg) dostarczane są w przedziałach od 7.00 do 22.00 - kilka dni przed dostawą otrzymujecie Państwo informację o zawężonym przedziale godzinowym. Kierowca kontaktuje się z Państwem godzinę lub 30 minut przed dostawą.

 

Dostawa Premium oraz Dostawa Pełen Komfort

Przesyłki wysyłane w tej opcji dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 8.00 do 20.00. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i ograniczona jest do większych aglomeracji. Po zleceniu wysyłki otrzymujecie Państwo od nas link do dedykowanej strony z tym zleceniem, na której możecie Państwo dodatkowo zamówić dostawę w kilku różnych przedziałach czasowych, jeśli firma kurierska takowe oferuje w Państwa lokalizacji. Jeśli zależy Państwu na dostawie w konkretnym przedziale czasowym, prosimy o upewnienie się u naszych doradców przed złożeniem zamówienia, że jest to możliwe.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium