Producenci
Bestsellery
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
Krzesło w stylu francuskim RIMINI
680,00 zł 652,80 zł
Krzesło Bari Belldeco
Krzesło Bari Belldeco
789,00 zł
Krzesło rustykalne LIMENA 885A
Krzesło rustykalne LIMENA 885A
840,00 zł
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
Świecznik złoty wysoki Barok Old BELLDECO
99,00 zł
Promocje
Konsola w stylu francuskim RIMINI
Konsola w stylu francuskim RIMINI
780,00 zł 748,80 zł
szt.
Stół okrągły w stylu francuskim RIMINI
Stół okrągły w stylu francuskim RIMINI
1 380,00 zł 1 324,80 zł
szt.
Komoda bieliźniarka biała RIMINI WHITE
Komoda bieliźniarka biała RIMINI WHITE
1 980,00 zł 1 900,80 zł
szt.
Komoda wąska biała RIMINI WHITE
Komoda wąska biała RIMINI WHITE
980,00 zł 940,80 zł
Nowości

Dostawa

Dostawa DTS

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanymi terminami. Dbając o jakość naszych produktów dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Jest dla nas bardzo ważne to, aby moment dostawy zakupionych u nas produktów był dla Państwa najprzyjemniejszym momentem dnia. Niezależnie od tego, czy wysyłamy artykuły dekoracyjne czy meble, których dostawa wiąże się z szerszym planowaniem i zapleczem logistycznym, zapewniamy Państwa, że w każdym przypadku korzystamy z firm kurierskich, które dysponują odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i korzystają ze specjalistycznych zabezpieczeń. Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Państwa zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymacie Państwo od nas e-mail oraz sms, w których znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki. 

Mając na uwadze Państwa komfort i potrzeby, zapewniamy kilka opcji dostawy produktów gotowych (mebli, lamp, dekoracji) - odpowiednią dla siebie formę dostawy wybierzecie Państwo na etapie składania zamówienia. Prosimy o zwrócenie uwagi, że w przypadku mebli na zamówienie z kolekcji Muszyna, Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg dostawa realizowana jest na innych zasadach, o których szczegółowo informujemy tutaj: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie.

 

Dostępne opcje dostawy

1. Dostawa Standard - dostawa firmą kurierską, która obejmuje usługę wniesienia produktów wysyłanych paczkami o wadze do 20 kg (dekoracje, lampy, dywany, mniejsze meble) i nie obejmuje usługi wniesienia produktów wysyłanych paczkami, których waga przekracza 20 kg oraz produktów wysyłanych na paletach (na palecie wysyłamy produkty, które ze względu na swoje gabaryty, wagę, delikatność nie mogą być wysłane jako paczka oraz zamówienia składające się z większej ilości produktów). Obowiązkiem kuriera jest tylko rozładunek przesyłki z samochodu.  Firmę kurierską wybieramy w zależności od tego, z którego magazynu wysyłane jest zamówienie. Są to firmy: Schenker, Raben, DHL, DPD, Geiss, Fedex, Inpost, DTS ZADBANO. 

 

Koszt dostawy: 

Zamówienia o wartości od 700 zł - 0 zł

Zamówienia o wartości do 699,99 z - dostawa płatna, której koszt uzależniony jest od wybranej opcji płatności za zamówienie:

- w przypadku płatność z góry: 20 zł

- w przypadku pobrania: 30 zł

 

2. Dostawa Premium - dostawa mebli z usługą wniesienia.

Jest to dostawa w standardzie Home Delivery realizowana przez firmę DTS Zadbano. Dostawa obejmuje usługę wniesienia. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy zespół. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której będzie znajdować się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych od dnia wysyłki.

Koszty tej opcji dostawy przy płatności z góry: 59 zł

Koszty tej opcji dostawy przy pobraniu: 108 zł

 

3. Dostawa Pełen Komfort - dostawa mebli z usługą wniesienia i rozpakowania mebli, sprawdzenia ich zgodności oraz ustawienia ich na wskazanym miejscu (jeśli nie wymagają montażu), a następnie wyrzucenie do śmieci zbędnych opakowań (opakowania nie zostaną zabrane przez firmę kurierską, a wyniesione przez kurierów do śmieci). Usługa ustawienia jest możliwa w przypadku, gdy mebel nie wymaga większego montażu.

Jest to dostawa w standardzie Home Delivery realizowana przez firmę DTS Zadbano. Zamówiony przez Państwa mebel zostanie wniesiony przez dwuosobowy, doświadczony zespół. Przed dostawą otrzymacie Państwo wiadomość, w której znajdzie się numer telefonu do kierowcy. Zamówienia wysłane tą dostawą doręczane są od 2 do 6 dni roboczych. 

Koszty tej opcji dostawy przy płatności z góry: 99 zł

Koszty tej opcji dostawy przy pobraniu: 148 zł

 

4. Dostawa mebli na zamówienie - meble na zamówienie wysyłamy korzystając tylko z usług przewoźnika Euro Express (specjalistyczny transport bez przeładunków). Nie ma możliwości dostawy tych mebli firmą DTS ZADBANO lub inną firmą kurierską. Jeśli w Państwa zamówieniu znajdują się tylko te meble, możecie Państwo wybrać tylko tę dostawę. Jeśli w Państwa zamówieniu znajdują się meble gotowe oraz meble na zamówienie, możecie Państwo wybrać jedną z trzech pierwszych opcji - meble gotowe wyślemy wybraną przez nas firmą kurierską lub DTS ZADBANO w pakiecie Premium lub Pełen Komfort, jeśli taki pakiet został wybrany, a meble na zamówienie wyślemy po ich wykonaniu transportem bez wniesienia firmą Euro Express. Tutaj znajdują się szczegółowe informacje na temat zasad tej dostawy: Zasady bezpłatnej dostawy mebli na zamówienie. Jeśli planujecie Państwo zakup tych mebli, prosimy zapoznanie się z tymi informacjami przed złożeniem zamówienia. Wszelkich informacji na temat tej dostawy można zasięgnąć także u naszych doradców, dzwoniąc na infolinię sklepu Mile Maison.

 

Dostawa Home Delivery DTS

 

  

Godziny dostawy zamówień

Dostawa Standard

Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dostawą w godzinach wieczornych  lub w konkretnym przedziale czasowym, skontaktujcie się Państwo z nami przed złożeniem zamówienia, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Państwu doręczyć przesyłkę w wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 15.00 Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny dostawy lub konkretnego przedziału czasowego.

 

Dostawa Premium oraz Dostawa Pełen Komfort

Przesyłki wysyłane w tej opcji dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 8.00 do 20.00. Dostawa w wybranej porze dnia płatna jest dodatkowo i ograniczona jest do większych aglomeracji. Jeśli zależy Państwu na takiej dostawie, skontaktujcie się z Państwo nami przed złożeniem zamówienia, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy możliwość ją zapewnić. Dostępne przedziały czasowe to:

- godziny 8.00-12.00 oraz 12.00-16.00 (płatne dodatkowo 35 zł)

- godziny 16.00-20.00 (płatne dodatkowo 50 zł)

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium