Producenci
Promocje
Łóżko dębowe z plecionką wiedeńską Belldeco Classic na materac 180x200
Łóżko dębowe z plecionką wiedeńską Belldeco Classic na materac 180x200

6 455,20 zł

Cena regularna: 8 069,00 zł

Najniższa cena: 8 069,00 zł
szt.
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco
Łóżko białe z zagłówkiem z plecionką wiedeńską 160x200 Bristol White Belldeco

4 703,16 zł

Cena regularna: 5 599,00 zł

Najniższa cena: 5 599,00 zł
szt.
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco
Biblioteczka dębowa przeszklona zamykana na rygiel Classic Belldeco

7 167,20 zł

Cena regularna: 8 959,00 zł

Najniższa cena: 8 959,00 zł
szt.
Taboret industrialny Avola
Taboret industrialny Avola

711,00 zł

Cena regularna: 790,00 zł

Najniższa cena: 750,50 zł
szt.

Dlaczego Mile Maison?

 

 

Sklep internetowy Mile Maison

 

Misją sklepu Mile Maison® jest oferowanie szerokiego asortymentu z zakresu wyposażenia wnętrz, dzięki któremu dekorowanie i wyposażanie domu staje się łatwiejsze, jak i zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi oraz zbudowanie jak najlepszej relacji z klientem opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych założeń standardu obsługi  naszych Klientów jest przyjęcie zasady, że każdego naszego Klienta traktujemy w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być potraktowani. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze działać w trosce o przede wszystkim Państwa dobro i Państwa interes i podejmować takie działania, które to zagwarantują. Atutem naszego sklepu jest także wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, sprawna realizacja zamówień, kontakt z klientem na każdym etapie zamówienia, oferowanie niskich kosztów dostawy, darmowej dostawy mebli oraz bezpieczne pakowanie przesyłek.

 

 

Dbałość o Klientów

Mile Maison® to sklep, w którym pracują ludzie z pasją, przywiązujący szczególną uwagę do obsługi Klienta. Po prostu lubimy swoich Klientów i zawsze się o nich troszczymy, udzielając wsparcia na każdym etapie zakupów. Od początku działalności sklepu dbamy o wysoki standard obsługi, przez który rozumiemy zarówno uprzejmość, życzliwość, uważność dla Państwa, jak i fachowe i profesjonalne doradztwo w zakresie produktów, które oferuje nasz sklep. Życzymy Państwu, aby zakupy u nas w sklepie dały Państwu 100% satysfakcji, aby dały moc radości Państwu lub osobie, której sprezentujecie Państwo zakupione u nas produkty. Jesteśmy tu dla Państwa, prosimy zatem, abyście się Państwo nie wahali się zwrócić do nas z jakąkolwiek prośbą lub pytaniem - zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Profesjonalne doradztwo

Kładziemy mocny nacisk na obszar związany z udzielaniem naszym Klientom rzetelnej i fachowej informacji. Od wielu lat wspieramy Państwa w podjęciu trafnej decyzji zakupowej,  przekazując zawsze szczegółową informację na temat produktu, którym jesteście Państwo zainteresowani. Jeśli planujecie Państwo zakup mebla drewnianego, otrzymacie od naszych doradców wszelkie dane na temat materiału, z którego wykonywany jest mebel: jak się zachowuje w różnych warunkach i z upływem czasu, czego można się spodziewać po danym sposobie wykończenia, jakie naturalne cechy drewna są dla Państwa ważne z punktu widzenia użytkowania mebla, dlaczego sosna wygląda tak, a dąb inaczej, jak dbać o dany mebel, jak go konserwować, co zrobić w przypadku uszkodzenia w trakcie użytkowania - niezmiennie staramy się poszerzać naszą wiedzę z zakresu meblarstwa, technologii wykonywania mebli z różnych, stosowanych w meblarstwie materiałów. Analogiczną informację otrzymacie Państwo od nas również na temat lamp, dywanów, tekstyliów, ceramiki - na temat każdego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

  

 

Program lojalnościowy

Zostając naszymi stałymi klientami, gromadzicie Państwo punkty za zakupy, które następnie możecie wymienić na dowolny produkt z naszej oferty poza meblami na zamówienie. Punkty przyznajemy także za dodanie opinii o zakupionym produkcie oraz za pozostawanie z nami w kontakcie. Informacje o naszym programie lojalnościowym znajdziecie Państwo tutaj: https://milemaison.pl/program-lojalnosciowy-milemaison 

 

 

Bogaty wybór produktów

W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty markowe. Są to meble wykonywane na zamówienie oraz produkty sygnowane marką: Belldeco, Interiors, Chic Antique, Livin Hill, Cosmo Light, Evolution Home, French Home,  Rugs Factory, Nuloom, Jaipur Rugs. Oferujemy bogaty wybór mebli, przedmiotów dekoracyjnych, przepiękne lampy w różnych stylach oraz mnóstwo ciekawych dodatków do domu, które sprawią, że stanie się on jeszcze piękniejszy - w sklepie Mile Maison na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie, dla Państwa domu.

 

 

Wygodne zakupy

Zakupy u nas są proste: wystarczy zaparzyć dobrą herbatę lub kawę, usiąść wygodnie i przeglądać naszą ofertę, zadzwonić do nas lub napisać, gdy będziecie mieli Państwo pytania. A wszystko na spokojnie, bez pośpiechu i bez konieczności dojazdu do różnych sklepów. To co Państwo wybiorą, dostarczymy szybko i prosto do Państwa domu. Zakupy u nas to także oszczędność czasu - proces zakupowy jest prosty i nie trzeba zakładać konta, aby zrobić zakupy - szybko, prosto i wygodnie :)

 

 

 Niskie koszty dostawy i darmowa dostawa mebli

W sklepie Mile Maison® dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej i zgodnie z deklarowanym terminem. Dbając o jakość naszych produktów, dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Jest dla nas bardzo ważne to, aby moment dostawy zakupionych u nas produktów był dla Państwa najprzyjemniejszym momentem dnia. 

Niezależnie od tego, czy kupicie Państwo u nas drobniejsze artykuły dekoracyjne czy meble, których dostawa wiąże się z szerszym planowaniem i zapleczem logistycznym, zapewniamy Państwa, że w każdym przypadku korzystamy z firm kurierskich, które dysponują doświadczeniem, wiedzą i korzystają ze specjalistycznych zabezpieczeń.

Dzięki stałym umowom z firmami kurierskimi oferujemy niskie koszty dostawy i bezpłatną wysyłkę dla zamówień od 1000 zł. Jeśli planujecie Państwo zakup mebli, dzięki naszej ofercie nie poniesiecie Państwo dodatkowych kosztów związanych z ich dostawą do  domu - dostarczymy je bezpłatnie w opcji Dostawa Standard. Dbając o Państwa komfort związany z dostawą zamówionych mebli, oferujemy także pełen zakres usług w standardzie Home Delivery w dwóch pakietach do wyboru: Dostawa Premium i Dostawa Pełen Komfort. Dostawy w tych pakietach realizujemy korzystając z usług renomowanej firmy transportowej DTS ZADBANO oraz Ambro Express, które cieszą się bardzo dobrą opinią i zaufaniem wśród klientów.

 

DTS

 

 

Ubezpieczamy wszystkie przesyłki

Wszystkie przedmioty z realizowanych przez nas zamówień są przez nas ubezpieczane w firmach kurierskich, z których usług korzystamy. Dzięki temu nasi Klienci ze spokojem i pewnością oczekują na dostarczenie swoich zamówień. Każda przesyłka posiada ubezpieczenie stosowne do jej zawartości. Ubezpieczenie przesyłek zobowiązuje nas między innymi do niezwykle starannego zabezpieczania jej zawartości. W zależności od przedmiotu znajdującego się w kartonie, jest ona zabezpieczany profilami styropianowymi, dopasowanymi do zawartości przesyłki, foliami bąbelkowymi, poduszkami powietrznymi oraz profilami kartonowymi. Zamawiając w sklepie Mile Maison macie Państwo pewność, że zamówienie zostanie bardzo dobrze spakowane oraz pieczołowicie zabezpieczone, a dodatkowo ubezpieczone. 

 

Każdego dnia monitorujemy wszystkie przesyłki

Nasi pracownicy codziennie monitorują status wysłanych przesyłek. Ideą tej czynności jest zagwarantowanie naszym klientom informacji, na jakim etapie znajduje się przesyłka z Ich zamówieniem oraz niezwłoczne złożenie interwencji w firmie kurierskiej, jeśli jest to konieczne. W jaki sposób to robimy? Status przesyłek monitorujemy pięć razy każdego dnia w ustalonych godzinach. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie każdego poranka, czy wszystkie przesyłki, które mają być doręczone tego dnia, zostały wydane do doręczenia. W przypadku ustalenia, że jakaś przesyłka nie została załadowana na trasę dostawy podejmujemy następujące czynności: kontaktujemy się z naszym opiekunem w firmie kurierskiej, ustalamy z jakich przyczyn nie odbędzie się dostawa oraz ustalamy datę dostawy. Następnie informujemy o tym Klienta. W ciągu dnia monitorujemy kilkadziesiąt przesyłek, interweniujemy kiedy jest to potrzebne - po prostu dbamy o to, aby nasi Klienci mieli zawsze aktualne informacje. Dzięki temu mogą odpowiednio zaplanować dzień, nie czekać z niewiadomą, czy kurier przyjedzie, czy też nie.

 

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie zamówienia

Dokładamy wszelkich starań do sprawnej komunikacji z naszymi Klientami. Dlatego też informujemy Państwa o każdym etapie, na którym znajduje się Państwa zamówienie. Dzięki temu otrzymujecie Państwo bieżące informacje na temat tego, w jakim dniu zostanie zrealizowana dostawa. Informacje przesyłamy za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także smsa, na wypadek, gdyby wiadomość e-mail trafiła do spamu. Podajemy Państwu link do monitorowania statusu przesyłki, informujemy o numerze telefonu do kuriera, o planowanej dacie dostawy. Jesteśmy dla Państwa również po zrealizowaniu dostawy i zawsze chętnie udzielimy wszelkiej porady i dodatkowych informacji na temat zakupionego produktu. 

 

 

Certyfikat wiarygodności i dbałości o Państwa prawa

W grudniu 2016 roku sklep Mile Maison® otrzymał Certyfikat Dbałości o Prawa Konsumenta, który potwierdza, że szanujemy prawa konsumenta i zawsze działamy zgodnie z prawem, a zatem możecie Państwo być pewni, że wszystkie Państwa prawa zostaną przez nas uszanowane. Co jednak ważne - wysokie standardy obsługi naszych klientów zobowiązują nas do szanowania Państwa w takim samym, najwyższym stopniu, niezależnie od tego, czy zakupu dokonujecie Państwo jako konsument, czy jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, czy kupujecie Państwo w imieniu spółki o jakimkolwiek charakterze. Składając zamówienie w naszym sklepie macie Państwo gwarancję uszanowania Państwa także jako Człowieka - od początku działalności, każdego naszego klienta traktujemy w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być potraktowani. Niezależnie od tego każdego roku zespół prawników przeprowadza audyt naszego sklepu celem przedłużenia certyfikatu - audyt zawsze przechodzimy pomyślnie. W naszym Regulaminie znajdują się szczegółowe informacje na temat zawieranej umowy kupna oraz wszelkie dane rejestrowe sklepu Mile Maison.

Certyfikat: Certyfikat dbałości Mile Maison

 

Certyfikat dbałości o prawa konsumencie Mile Maison

 

 


Certyfikat Trusted Shops

 

Bezpieczne zakupy to jeden z naszych priorytetów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci, oprócz satysfakcji z zakupionych produktów, czuli się u nas bezpiecznie. Bezpieczeństwo rozumiemy szeroko: od wejścia na naszą stronę po dostarczenie produktu. Nasze podejście zostało docenione i sklep Mile Maison® został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops, która jest najbardziej rozpoznawalną marką w Europie, certyfikującą sklepy internetowe.

Certyfikat: Certyfikat Trusted Shops

  

 

Bezpieczeństwo danych osobowych

Mając na uwadze prywatność naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby powierzane nam dane i informacje były bezpieczne. System IT Mile Maison spełnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych. Komunikacja pomiędzy serwerem naszego sklepu, a Państwa urządzeniem, za pośrednictwem którego przeglądacie Państwo strony sklepu Mile Maison, w każdym momencie i na każdej stronie jest szyfrowana - prosimy o zwrócenie uwagi na literkę "s" w pasku adresowym sklepu - zawsze znajdziecie Państwo tam https://milemaison.pl - oznacza to, że przeglądanie naszych stron jest zabezpieczane certyfikatem SSL, gwarantującym ochronę danych przesyłanych drogą elektroniczną. Również proces składania przez Ciebie zamówienia, (także na etapie podawania danych osobowych) odbywa się za pośrednictwem najnowszej wersji certyfikatu SSL - gwarantuje on bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną, a także potwierdza wiarygodność naszej strony internetowej. Stosujemy go zgodnie z zaleceniem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Zapewniamy Państwa, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne - prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności. Czujcie się Państwo u nas bezpiecznie i w pełni cieszcie zakupami w Mile Maison®

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Rejestracja

Infolinia sklepu:

71 725 45 00

sklep@milemaison.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium